Ønsker du kontakt med noen av oss? I listen under finner du en rekke personer i ulike avdelinger. Finn din avdeling og person du søker. Finner du ikke riktig person er det bare å konakte en av oss andre så vil vi hjelpe deg videre.

Bertelsen & Garpestad AS
Hovlandsveien 70, 4374 Egersund
Telefon: 51 46 10 80
E-post: post(at)bg.no

Øyvind Langemyr
Daglig leder
Mobil: 916 88 556
Telefon: 51 46 10 86
E-post: oyvind.langemyr(at)bg.no

Marked og anbud
Andreas Roan
Andreas Roan
Marked / Anbudssjef
Mobil: 415 07 373
E-post: andreas.roan@bg.no


Guttorm Gudmestad
Kalkulatør
Mobil: 989 00 306
E-post: guttorm.gudmestad@bg.no


Kristoffer Bertelsen
Innkjøpsansvarlig
Mobil: 977 71 020
E-post: kristoffer.bertelsen@bg.no


Sveinung Klippen
Kalkulatør
Mobil: 932 66 578
E-post: sveinung.klippen@bg.no


Knut Yngve Fidjestøl
Prosjektutvikler
Mobil: 913 67 950
E-post: knut.yngve.fidjestol@bg.no


Drift og prosjekt
Bjørn Ivar Nedrejord
Prosjektleder
Mobil: 918 58 408
Telefon: 51 46 10 87
E-post: bjorn.nedrejord@bg.no


Oddvar Stenberg Hamre
Prosjektleder
Mobil: 959 01 372
E-post: oddvar.hamre@bg.no


Kenneth Rott
Prosjektleder
Mobil: 469 39 087
E-post: kenneth.rott@bg.no


Kenneth Eie Pettersen
Prosjektleder
Mobil: 469 28 911
Telefon: 51 46 10 89
E-post: kenneth.pettersen@bg.no


Eirik Grastveit
Prosjektcontroller
Mobil: 908 55 611
E-post: eirik.grastveit@bg.no


Øystein Fosse
Prosjektleder
Mobil: 982 66 197
E-post: oystein.fosse@bg.no


Andreas Hunsbedt
Anleggsleder
Mobil: 902 22 289
E-post: andreas.hunsbedt@bg.no


Olav Nesland
Anleggsleder
Mobil: 915 52 956
E-post: olav.nesland@bg.no


Henning Sulen Sæstad
Anleggsleder
Mobil: 930 15 629
E-post: henning@bg.no


Bernt Hagevold
Anleggsleder
Mobil: 917 98 993
E-post: bernt.hagevold@bg.no


Knut Henning Nærem
Sprengningsleder
Mobil: 917 39 444
Telefon: 51 46 10 92
E-post: knut.henning.naerem@bg.no


Espen Lammenes Eia
Prosjektingeniør
Mobil: 411 76 661
E-post: espen.lammenes.eia@bg.no


Håkon Kvia
Prosjektingeniør
Mobil: 990 21 030
E-post: hakon.kvia@bg.no


Lars Kristian Steinberg
Prosjektingeniør
Mobil: 977 88 338
E-post: lars.kristian.steinberg@bg.no


Preben Liland
Prosjektingeniør
Mobil: 916 13 772
E-post: preben.liland@bg.no


Terje Rugland
Maskinkoordinator
Mobil: 950 17 657
E-post: terje.rugland@bg.no


Leiv Ove Tengesdal
Transportkoordinator
Mobil: 921 60 600

E-post: leiv.ove.tengesdal@bg.no

Økonomi-Administrasjon-HR-IT
Cathrine Godal Brunvoll
Økonomisjef
Mobil: 920 83 429
E-post: cathrine.godal.brunvoll@bg.no


Anne Siv Johannessen
Lønnsansvarlig
Mobil: 976 59 967
E-post: anne.siv.johannessen@bg.no
E-post: anne.siv.johannessen@bg.no


Julie Kvåle Tollefsen
Økonomicontroller
Mobil: 400 70 987
E-post: julie@bg.no


Vibeke Dversnes
Regnskapsmedarbeider
Mobil: 412 09 041
Telefon: 51 46 10 93
E-post: vibeke.dversnes@bg.no


Hege Cathrin Mong Hansen
Regnskapsmedarbeider
Mobil: 476 47 147
Telefon: 51 46 10 80
E-post: hege@bg.no


Ida Birkeland Grova
HR-Ansvarlig
Mobil: 928 99 693
E-post: ida.grova@bg.no


Joakim Hansen
IT-Administrator
Mobil: 992 46 212
E-post: joakim.hansen@bg.no


Merethe Salvesen
Resepsjonist
Telefon: 51 46 10 91
E-post: merethe.salvesen@bg.no


HMS/KS
Paul Ivar Hov
HMS/KS-leder
Mobil: 975 78 583
E-post: paul.ivar.hov@bg.no


Stikning
Tom Jørgen Omdal
Stikningssjef
Mobil: 907 29 750
E-post: tom.jorgen.omdal@bg.no


Jone Hovland
Stikningsleder
Mobil: 418 42 425
E-post: jone.hovland@bg.no


Ørjan Langemyr
Stikningsleder
Mobil: 452 38 348
E-post: orjan.langemyr@bg.no


Øyvind Alnes Lervåg
Stikningsingeniør
Mobil: 930 63 756
E-post: oyvind.alnes.lervag@bg.no


Nicolai Sønderby Laursen
Stikningsingeniør
Mobil: 969 48 074
E-post: nicolai.sonderbylaursen@bg.no


Steffen Hole
Stikningsingeniør
Mobil: 913 51 687
E-post: steffen.hole@bg.no


Sondre T. Ipsen
Stikningsingeniør
Mobil: 938 63 619
E-post: sondre.ipsen@bg.no


Halldor Espe
Stikningsingeniør
Mobil: 480 38 390
E-post: halldor.espe@bg.no


Rune Øydvin
Stikningsingeniør
Mobil: 932 64 117
E-post: rune.oydvin@bg.no


Verksted
Trond Bjorheim
Verkstedleder
Mobil: 940 25 579
E-post: trond.bjorheim@bg.no

Sverre Garpestad
Entreprenør / Styreleder
Telefon: 51 46 10 99

Rune Bertelsen
Entreprenør / Styremedlem
Telefon: 51 46 10 90